Ennakkoilmoittautumisaika on päättynyt. Jälki-ilmoittautumisia otetaan vastaan paikan päällä kisapäivänä klo 15:00 – 17:30 välisenä aikana 🙂

Ennakkoon ilmoittautuneita

5 km
Kaiken kansan hölökkä 5 km
Anette Holländer Limingan Niittomiehet
Oili Martikkala Liminka
Helli Ojamaa Liminka
Miro Jaakola Limingan Pallokarhut
Jere Tuomiranta Limingan Niittomiehet
Markus Jaakola Limingan Niittomiehet
Kristian Kylmänen Lakeuden Urheiluautoilijat
Karri Kylmänen Liminka
Airi Kallio Liminka
Aimo Veteläinen Kapustan Kalske
Kati Raudaskoski Oulu
Arto Kuukasjärvi Kapustan Kalske
Tarja Kuukasjärvi Kapustan Kalske
N17 5km
Eveliina Kujala Limingan Niittomiehet
Kerttu Puranen Limingan Niittomiehet
Ella Sorvisto Northern Trail Runners
Vilma Sorvisto Northern Trail Runners
M75 5km
Eero Hanni KeMaKi
M17 5km
Johannes Helander Limingan Niittomiehet
Iisakki Siira Limingan Niittomiehet
Jimi Kenttälä Oulun Pyrintö
Jere Tuulaniemi Limingan Niittomiehet
Matias Mällinen ONMKYU
Topi Kuorilehto Limingan Niittomiehet
Joni Kuorilehto Limingan Niittomiehet
Emil Huomo Oulun Pyrintö
Jussi Raudaskoski Oulun Pyrintö
Niilo Raudaskoski Oulun Pyrintö
Armas Uusitalo Oulun Pyrintö
10 km
Kaiken kansan hölökkä 10 km
Tuomo Tuomala Team Rynkeby – God Morgon Oulu 2020
Hannu Laukka syrjäperän racing
Mirja Laukka syrjäperän racing
Helinä Saarela Vaasa
Mikko Kuivala Oulu
Roope Kanninen Oulu
Kristiina Okkonen Muhos
Elina Antola Oulu
Mia Kylmänen Liminka
Matti Ronkainen Lämpöykkönen Oy
Oskari Ronkainen Lämpöykkönen Oy
Marika Läspä @mutsitsporttaa
Pauliina Klasila @mutsitsporttaa, Tyrnävä
Niilo Sevón Saloisten Reipas
Jussi Moilanen Vuolle
Anu-Maria Lehto PLT-Runners
Jouko Lehto PLT-Runners
M 10km
Tuukka Tuomaala Oulu
Heikki Tiiro Iin Yritys
Tuomas Aho Limingan Niittomiehet
Joona Holappa Limingan Niittomiehet
Samuli Hussa Limingan Niittomiehet
Jarkko Paukkeri Limingan Niittomiehet
Kari Poutiainen Limingan Niittomiehet
Tuomo Sevon Espoon Suunta
N 10km
Pinja Virtanen Kempele
Hanna Törmänen Oulu
Minna Huovinen Rokuan Ryhti
Heini Joensuu-Manninen Tribase
Marjo Vesala KuivAu
Elina Heikkinen Oulun Pyrintö
Johanna Peiponen Rovaniemen Lappi
Jessika Raudaskoski Oulun Pyrintö
Heidi Tervakangas Liminka
Katja Koskela Kemi
M19 10km
Jani Juntunen Limingan Niittomiehet
Aleksi Nokkanen Viipurin Urheilijat
Aarre Paukkeri Limingan Niittomiehet
M40 10km
Kalle Vanhala Limingan Niittomiehet
Ari Pöyhönen Vetu
M45 10km
Jani Määttä Limingan Niittomiehet
Tatu Korhonen Limingan Niittomiehet
Jari Naula Liminka
M50 10km
Kimmo Kinnunen Huovilan Raju
Teuvo Kuusela Kemi
Veijo Honkaniemi Ylitornio
Timo Kauppila Saloisten Reipas
Jaakko Rämö Rastaalan Rasti
Matti Simola ProVictoria
M55 10km
Taisto Latvalehto Muhos/LNM
M65 10km
Markku Hänninen KeMaKi
Esa Saarela Tyrnävä
N40 10km
Virve Sipola Kestävyyttä Pintakaasulla 24/7
Satu Jaara Northern Trail Runners
N45 10km
Tuovila Pohjolan Puhti
Susanna Kauppinen Lapinlahti
N50 10km
Tarja Lyytinen Jyväskylän Kenttäurheilijat
Irmeli Suorsa Oulu
Maarit Honkaniemi Ylitornio
N55 10km
Päivi Kosonen NTR
N65 10km
Aino-Inkeri Junkkonen Kempele